KONST / Litografier / Färglitografi 14949147
nr 1494 9147
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Son: , numrerad . Signerad, numrerad 299/360. Färglitografi, bildmått: 35x41 cm, yttermått inklusive ram: 64x70 cm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:52:53
3/10 00:40:40
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson